Firma ITP-System wyrosła na doświadczeniu doskonałych specjalistów z dziedziny chemii, nanotechnologii i inżynierii materiałowej. Owocem pracy naszego zespołu jest szereg produktów oraz receptur zaawansowanych surowców przemysłowych, które z powodzeniem wprowadzamy na rynek wraz z naszymi partnerami. Nasze działania są zawsze podyktowane wymaganiami konsumentów oraz realizowane w ścisłej współpracy z naszymi partnerami, tak aby uzyskane rezultaty doskonale wypełniały ich oczekiwania.

Chętnie prowadzimy prace badawcze nad innowacjami w ścisłej współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Owocem naszej współpracy są nowoczesne rozwiązania, nadające niespotykane właściwości produktom rynkowym, dodając im wartość użytkową i marketingową.

Posiadamy również bogate doświadczenie związane z pracami nad realizacją innowacyjnych projektów unijnych. Wraz z naszymi partnerami z sukcesem dokonaliśmy komercjalizacji innowacyjnych produktów, zmodyfikowanych w laboratoriach ITP-System pod kątem nadania im nowych cech użytkowych.

Staramy się urzeczywistnić koncepcje które byłyby nieosiągalne konwencjonalnymi metodami. Zawsze w swojej pracy kierujemy się nowoczesnym, świeżym podejściem oraz doskonałym zrozumieniem uwarunkowań rynkowych, dlatego nasze rozwiązania zawsze cechują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości.